Dijital dünyada etkili olmaya hazır mısınız?

 Dijital etki yaratmanın sırlarını keşfedin. Alacağınız modüller sayesinde ilgi çekici içerik oluşturmanıza, işbirlikleri stratejisi oluşturmanıza ve takipçilerinizle etkili bir şekilde bağlantı kurmanıza olanak sağlıyoruz. Başarılı bir dijital kariyere doğru yolculuğunuza bugün başlayın. Geleceğiniz sizi bekliyor; ilk adımı şimdi atın!

DCIM100MEDIADJI_0080.JPG

Bu Kursta Neler Öğreneceksiniz:

Instagram’da İş Birlikleri ve Takipçi Kitlesi Oluşturma

Instagram’da nasıl sadık bir takipçi kitlesi oluşturabilir ve nasıl markalarla iş birliği yapılır?

Hobinizi Kazanca Dönüştürme Yolları

Hobinizi gelire çevirmenin etkili yolları nelerdir?

İçeriğinizi Markalara Satma ve İkna Etme

İçeriğinizi markalara nasıl satabilir ve iş birliği için onları nasıl ikna edebilirsiniz?

Hayalinizdeki Hayata Coğrafi ve Finansal Özgürlükle Ulaşma

Hayalinizdeki hayata coğrafi ve finansal özgürlükle nasıl ulaşabilirsiniz?

Dünyayı Gezmenin, Lüks Otellerde Konaklamanın ve Eşsiz Deneyimler Yaşamanın Yolları

Dünyayı gezmek, lüks otellerde konaklamak ve eşsiz deneyimler yaşamak için pratik yollar ve tüyolar nelerdir?

Kendi İşinizin Patronu Olarak Özgür Bir Hayat:


Kendi işinizin patronu olarak nasıl özgür bir hayat yaşarsınız?

Bu kurs sizin için mi?

Bu kurs sizin için doğru seçimdir EĞER:

Modül 1: Başarıya Giden Yolum
Fenomen pazarlama (influencer marketing) nasıl başladı? ve nereye doğru yol alıyor? İlk takipçilerimi instagramdan nasıl kazandım ve nasıl büyümeye devam ettim? Profesyonel geçmişim, aldığım radikal kararlar ve Instagram'ın hayatımı kıza zamanda nasıl değiştirdiği! Bütün bunları başarabilen bir kişi var ise; siz de başarabilirsiniz!
Modül 2: Neden Influencer Olmalıyım?
Influencer olmak zorunda değilsiniz, ancak markanızı etkileyici hale getirebilirsiniz! Influencer olmanın avantajları nelerdir? Neden bugün geçmişe göre daha kolay takipçi elde edip başarılı olabiliriz?, Mikro influencer olarak bile nasıl başarılı olabileceğiniz ve influencer'ların nasıl para kazanacağı ile ilgili sayısız tüyolar...
Modül 3: Influencer Olmanın Şartları Nelerdir?
Kim influencer olabilir? Kişisel gereksinimler nelerdir? Motivasyon ve yaratıcılık neden ekipmandan daha önemli? İşe nasıl başlamak gerekir? Platform seçimi, Kullanıcı adı, Biyografi, Doğru nişi seçme, İlk içeriği oluşturma ve akışı düzenleme. İşe başlamak için hangi ekipmana ihtiyaç duyuluyor?
Modül 4: İçerik İçin İpuçları ve Dikkat Edilmesi Gerekenler
İçerik nasıl oluştururuz? Akış nasıl yapılandırılmalı, içerik fikirlerini nereden bulabilirsiniz, paylaşım zamanları ve miktarı, başlıklar; Instagram gönderilerinin Reels ve hikayeler ile karşılaştırıldığındaki durumu, fotoğraf ve video düzenleme için ipuçları.
Modül 5: Takipçi Arttırımı, Etkileşim ve Büyüme
Bu modülde Instagram hesabınızı ve etkileşiminizi nasıl büyüteceğinizle ilgili tüm ipuçlarını ve püf noktalarını aktarıyoruz. IG hesabınızı büyütmek bir maraton! Hangi stratejilerin işe yaradığını ve uzak durmanız gerekenleri tartışıyoruz.
Modül 6: Markalarla İş Birliği Yapma
İlk marka iş birliğimi nasıl yaparım? Bunun için neye ihtiyacınız var? Markalarla nasıl iletişim kurulur, iyi bir medya kit nasıl hazırlanır, markalarla çalışırken yapılması ve yapılmaması gerekenler... Mikro-influencer'lar markalarla çalışma oranının yüksek olmasının nedenleri
Modül 7: Instagram Algoritmaları
IG algoritmasının nasıl çalıştığı, içeriğinizi algoritma tarafından nasıl öne çıkarabilirsiniz? Bilmeniz gereken bütün ipuçları
Previous slide
Next slide

Eğitmen ile Tanışma

Merhaba, ben Ayça Dederke. Hayallerime ulaştım ve sizin de eğer istiyorsanız başarabileceğinizin canlı kanıtıyım. Uluslararası bir şirkette çalışırken, kendi işimin patronu olmak tüm hayalimdi ve tam o sırada Instagram’ın gücünü keşfettim. 20 bin sadık takipçi kitlesiyle başladığım bu yolda hiç yılmadan 4 yılda 1 milyon takipçiye ulaştım. Kendi ajansımı kurarak dünyanın farklı ülkelerindeki influencerları ve ünlü kişileri yüzlerce global markayla buluşturdum ve başarılı iş birliklerine imza attık. 

Seyahat etme tutkumu mesleğe dönüştürmek ve kendi kitlemi oluşturmak için birçok yol denedim ve hiç vazgeçmedim. Şu anda dünyanın en lüks ve seçkin otelleriyle çalışıyor, dünyaca ünlü markalarla sayısız sözleşme imzalıyorum.

Kursu başarıyla tamamlayan bütün öğrencilerime ajansımızın kapısı açık olacaktır. Ayrıca kurs sonunda size özel olarak hediye edeceğimiz media kitlerinizle markalarla iş birliği için iletişime geçmeye hazır olacaksınız.

Hadi, hemen kaydolun ve daha fazla zaman kaybetmeyin. Size nasıl influencer olunacağını ve hayallerinizi nasıl gerçekleştireceğinizi anlatmak için buradayım. Bu kursu kulaktan dolma bilgilerle ya da sadece teoride anlatan birinden değil birebir  her adımı kendi deneyimlemiş ve başarıya ulaşmış birinden alıyorsunuz, bu da sizin için büyük bir şans. Ailemize hoş geldiniz! Birlikte muhteşem işlere imza atacağız! 

Bugün harekete geçin!​

Dijital başarıya ve finansal özgürlüğe doğru ilk adımı atın!